UDVET

More Website Templates @ Nesterenko company may 25, 2016!

ПРО НАС

Ветеринарна клініка готова приділити максимум уваги Вам і Вашому вихованцеві. Здоров'я і благополуччя Ваших тварин дуже важливе для нас і ми прагнемо надати найкращу можливу ветеринарну допомогу.

ПЕРСОНАЛ

Кваліфіковані фахівці центру лікування та реабілітації домашніх тварин «UDVET» готові цілодобово надати термінову допомогу Вашим улюбленцям!Також наші фахівці проходять спеціальне навчання, постійно підвищуючи свій професійний рівень.

ВЗАЄМОДІЯ

Ми активно співпрацюємо зі своїми колегами з різних ветеринарних клінік в Києві, з регіональними ветеринарними лікарнями, будучи для них надійним партнером для досягнення єдиної мети - здоров'я тварин!

КОМФОРТ

Ми не державна ветеринарна клініка , тому у нас немає черг, ми працюємо цілодобово , а сервіс і якість обстеження, лікування і реабілітації в рази краще!Ми завжди раді відповісти на ваші питання в клініці або по телефону!

НАШІ ПОСЛУГИ:

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ

вакцинації, оформлення ветеринарних паспортів, чіпування

ДІАГНОСТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Повний комплекс - лабораторна діагностика, УЗД, ендоскопія

СТОМАТОЛОГІЯ

Догляд за порожниною рота, лікування та видаленя зубів.

ЛІКУВАННЯ РІЗНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

інфекційної і неінфекційної етіології.

ХІРУРГІЯ

Проведення планових і екстрених операцій будь-якої складності. Косметичні операції, кастрації, абдомінальна хірургія, ортопедія.

ПОСЛУГИ

Консультації по годівлі та утримання Вашого вихованця - собак, котів, птахів та екзотичних тварин. Лікування в стаціонарі.

Виклик лікаря додому (цілодобово); Стрижки, триминг, купання; Готель для тварин; Ветеринарна аптека (ветеринарні препарати, корми та аксесуари).